Úklid ulic #5647

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2018 (10:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky vedle koše.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (10:19)

Uklidila Čistá Trojka.