Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5646

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondrej   |   12. 6. 2018 (20:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o likvidaci matrace. Biskupcova 85. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (10:57)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Matrací jsme odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka