Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5645

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   12. 6. 2018 (16:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Máme plno - plast

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (11:27)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Poklidili jsme. S pozdravem, František, Čistá Trojka