Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5643

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 6. 2018 (14:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u kontejneru na textil

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (15:54)

Uklizeno Čistou Trojkou.