Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5642

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 6. 2018 (13:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Němý sluha.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (15:03)

Odvezeno Čistou Trojkou.