Úklid ulic #5641

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   12. 6. 2018 (12:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na tramvajové zastávce jsou odpadky od bezdomovců. Je možné to uklidit. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (12:37)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Zastávku jsme bleskově poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka