Další podněty Čisté Trojce #5639

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jiřina   |   12. 6. 2018 (11:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
kde nahlásit a poprosit o opravu poničené dlažby na chodníku ??
Jedná se mi o chodník u domu Roháčova 82/1567.
Moc děkuji !!!
Zdraví Jiřina Drbohlavová

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (14:12)


Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme sami předali na Technickou správu komunikací. Příště můžete klidně sama hlásit na tomto odkazu:
tsk-praha.cz/wps/portal/roo…
Pavel, Čistá Trojka