Úklid ulic #5637

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michele   |   12. 6. 2018 (08:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nábytek a nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (12:16)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Poklidili jsme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Michele   |   12. 6. 2018 (18:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele