Úklid ulic #5636

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Stanislav   |   11. 6. 2018 (20:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o poklizení věcí, které zbyly po odvozu osoby bez domova v křoví u domu Ostromečská 9. Děkuji. CEDR 040 MP Praha 3.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (11:54)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Nepořádek jsme odvezli. František, Čistá Trojka