Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #5634

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   11. 6. 2018 (18:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na dětském hřišti

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (11:33)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Nepořádek poklidíme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (11:49)

Máte čisto. Hezký den.