Černé skládky #5633

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   11. 6. 2018 (17:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložená televize u popelnic na rohu ulic Jeseniova a Ambrožova u domu Jeseniova.117.Nahlášeno dnes telefonicky na Vaší linku.Dekuji Ondřej Miltner.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (10:54)

Dobrý den. TV jsme našli.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (10:55)

A odvezli. Hezký den. František, Čistá Trojka

Vložil(a): Ondřej   |   12. 6. 2018 (11:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji mnohokrát,meli jsme v dome osobu která si myslí že dům je skládka tak tímto jsem mu dal najevo že to lze i jinak.Jeste jednou mnohokrát děkuji.Ondrej Miltner