Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5631

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Roman   |   11. 6. 2018 (14:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Natahane odpadky, prosim o uklid. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (16:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Úklid uvedeného místa vzhledem k rozsahu jsme naplánovali na tento pracovní týden.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2018 (14:57)

Dobrý den. Lokalitě jsme se začali věnovat. Zároveň však musíme řešit další místa méně náročná na čas. Jakmile zde s úklidem skončíme, budeme Vás informovat. Hezky den. František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (11:16)

Dobrý den. Dnes jsme úklid osobních věcí dokončili. Hromada posekaného plevele je záležitost firmy, která zde pracovala. V pozadí je obydlený přístřešek z kartonu k jehož likvidaci nejsme kompetentní. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (11:20)

Až se pán odstěhuje a něco zde zanechá, informujte nás prosím.