Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5628

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 6. 2018 (11:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pračka za odvoz.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (12:09)

Odvezla Čistá Trojka.