Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5625

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniela   |   11. 6. 2018 (09:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Korunní 83, opět přeplněné kontejnery na papír, plast i nápojov. kartony v 9 hod.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (12:07)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Okolí kontejnerů jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka