Psí exkrementy #5623

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   10. 6. 2018 (13:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opet exkrementy pred vchodem a podel celeho bloku.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (14:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a poklidili.
Pavel, Čistá Trojka