Poškozený mobiliář #5622

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Igor   |   10. 6. 2018 (12:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý zámek (klika) u vchodu na dětské hřiště.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (09:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl předán správci hřiště.
Pavel, Čistá Trojka