Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #5621

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Renata   |   10. 6. 2018 (11:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nefunguje pítko s vodou na dětském hřišti na začátku Vítkovského parku

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (09:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl předán MHMP - Jana.Maratova@praha.eu
Pavel, Čistá Trojka