Úklid ulic #5619

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   9. 6. 2018 (14:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zbytky jídla na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (10:51)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Provedli jsme kontrolu a místo již bylo poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka