Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5617

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   9. 6. 2018 (14:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zlomená dopravní značka.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (09:48)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl předán na TSK. Pavel, Čistá Trojka