Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5616

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniela   |   9. 6. 2018 (07:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Korunní 83, dnes 7.45hod.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (12:05)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Okolí kontejnerů jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka