Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5615

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   8. 6. 2018 (21:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený sloup.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (09:44)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl předán na TSK. Pavel, Čistá Trojka