Černé skládky #5614

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   8. 6. 2018 (20:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (10:46)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Matraci jsme odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka