Úklid ulic #5613

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ladislav   |   8. 6. 2018 (18:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kolem domu je nesmírně namočeno a krom v tomto počasí velmi neblahého zápachu je při snaze dostat se do domu třeba překonat opravdu odporný slalom kolem této radosti našich nemožných spoluobčanů.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 6. 2018 (09:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl předán na komplexní úklid ulice Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka