Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5611

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   8. 6. 2018 (15:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kuchyňský koutek.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (16:08)

Bylo naloženo Čistou Trojkou.