Úklid ulic #5610

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Aneta   |   8. 6. 2018 (15:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
Rada bych upozornila na jiz delsi dobu trvajici neporadek na cyklostezce u laviček u tunelu do Karlina za Klubem Storm. Obcas tam mirny uklid probehne, ale ty tisice spacku od cigaret tam lezi dal.
Moc dekuji a mejte klidny vikend!

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (15:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. V následujícím pracovním týdnu se na uvedenou lokalitu podíváme.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (12:26)

Dobrý den, místu se věnujeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (14:15)

Jsme v závěrečné fázi.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (14:32)

Místo jsme zametli a velké množství nedopalků odklidili. Obáváme se však, že znečištění se bude opakovat. Celkově, celá trasa vyžaduje kompletní úklid, který naše firma nedokáže zajistit. Hezký den, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Aneta   |   13. 6. 2018 (15:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vy jste báječní. Chodím tudy denně do práce a z práce a teď to bude o něco radostnejší. Děkuji vám za cáš čas a za to, co děláte ❤️
Mějte hezký den i když prší
Aneta