Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5606

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   8. 6. 2018 (12:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pod cedulí UDRŽUJTE POŘÁDEK.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (14:38)

Pořádek zajistila Čistá Trojka.