Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5605

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   8. 6. 2018 (12:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prkno na žehlení.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (14:37)

Odklizeno Čistou Trojkou.