Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5603

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   8. 6. 2018 (11:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Garniž u kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (11:55)

Odklizeno Čistou Trojkou.