Úklid ulic #5601

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   8. 6. 2018 (10:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Injekční stříkačka.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (10:11)

Odklizeno Čistou Trojkou.