Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5591

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 6. 2018 (10:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zanedbaný kout.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2018 (11:02)

Uklidila Čistá Trojka.