Úklid ulic #5590

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): James   |   7. 6. 2018 (10:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbité sklo

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2018 (13:18)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Sklo jsme uklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka