Černé skládky #5587

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   6. 6. 2018 (14:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (14:42)

Uklizeno Čistou Trojkou.