Černé skládky #5585

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   6. 6. 2018 (13:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek pod schody obytných domů.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (15:34)

Spoustu poletujícího odpadu.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (15:34)

Je všude.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (15:39)

Čistá Trojka vše poklidila.