Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5584

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   6. 6. 2018 (11:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stavební drť, nepořádek, parkování automobilů v ulici na zákazu zastavení

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (13:13)

Dobrý den. Je nám líto, ale stavební drť jsme na Vámi označeném místě nenalezli. Řešit nesprávné parkování není v naší kompetenci, ale policie. S pozdravem, František, Čistá Trojka