Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5583

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   6. 6. 2018 (11:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (12:29)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Nepořádek stojí za to. Poklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (12:30)

Našli jsme také el.techniku.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (12:37)

Vše jsme poklidili. Hezky den