Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5582

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   6. 6. 2018 (11:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek Grill park-Žid. Pece

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (15:54)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Nepořádek kolem košů jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka