Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5581

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vit   |   6. 6. 2018 (11:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

pár menších skládek v zeleni - viz. foto

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (12:07)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Místo jsme zkontrolovali a bylo poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka