Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5580

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   6. 6. 2018 (09:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulomená větev

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (10:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme odborné zodpovědné organizaci.

Pavel, Čistá Trojka