Psí exkrementy #5579

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   6. 6. 2018 (09:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

3 X + odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (10:48)

Dobrý den. Úsek jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka