Psí exkrementy #5570

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   6. 6. 2018 (09:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

2x

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (11:02)

Dobrý den. Uklidili jsme. František, Čistá Trojka