Úklid ulic #5568

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   6. 6. 2018 (09:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, můžete prosím zkontrolovat jestli už pravidelný úklid uklidil okolí domů Štítného 37 a 35. Od neděle psí exkrementy, odpadky, nedopalky. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (10:11)

Dobrý den,
ano, určitě zkontrolujeme. Podnět byl dnes ráno předán Pražským službám přes MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (10:16)

Dobrý den. Při dnešní kontrole bylo poklizeno. Hezký den, František, Čistá Trojka