Úklid ulic #5567

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   6. 6. 2018 (08:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kubelíkově ulici: Extrémně znečištěné chodníky, zničené přechody pro chodce.
Žádám kompletní úklid chodníků + opravu vodorovného značení a děr v místě přechodů pro chodce.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (10:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na Pražské služby ke komplexnímu úklidu.
Pavel, Čistá Trojka