Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5566

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Katjushaa   |   5. 6. 2018 (16:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadla cast stromu na chodnik

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (16:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Posíláme odborné organizaci k nápravě.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Katjushaa   |   5. 6. 2018 (16:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ok, diky za vyrizeni.