Úklid ulic #5564

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   5. 6. 2018 (16:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o úklid chodníku v ul. Pražačka, vstup do parku Vítkov. Na chodníku se válí odpadky, větve a listí. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (16:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na Pražské služby ke komplexnímu úklidu.
Pavel, Čistá Trojka