Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5563

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): petra   |   5. 6. 2018 (15:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

na rohu domu u kontejneru na trideny odpad jsou rozmontovne konstrukce posteli,skrini, dekuji za odvoz

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (17:11)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Černou skládku vzápětí odstraníme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (17:15)

A je to pryč. Hezký den