Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5562

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Klára   |   5. 6. 2018 (14:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
v zelené části oblasti Na Balkáně (na rohu ulice Na Balkáně a Spojovací), je několik menších skládek, nejspíše pozůstatků z tzv. "pelíšků" po osobách bez přístřeší. V těchto místech nyní nikdo nebydlí, avšak zůstalo zde velké množství nanošeného odpadu. Primárně se jedná o oblečení a plasty. Věci se tam pomalu začínají rozkládat, což způsobuje v tomto počasí nepříjemný zápach.

Předem děkuji za vyřízení.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (13:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Jedná se o obydlená bezdomovecká doupata. Podnět předáváme na MČ Praha 3 a Městskou policii.
Pavel,Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2018 (13:21)

Foto