Další podněty Čisté Trojce #5558 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   5. 6. 2018 (09:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele


Dobrý den, včera jsem při běhání narazil na tomto místě (pěší vyšlapaná cestička z "Malešičké" do parku "židovské pece" (velde Netto electronics s.r.o.) odložená stará malá okenní skla. Jsou zatím vcelku. Prosím o odklizení jako prevenci proti zranění. děkuji s pozdravem Jánský
místo nálezu: google.com/maps/place/50°0…

Reakce Čisté Trojky | 5. 6. 2018 (13:46)

Dobrý den, tak to je ono.

Reakce Čisté Trojky | 5. 6. 2018 (13:54)

Děkujeme za oznámení. Sklo jsme poklidili. Hezký den, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Filip   |   5. 6. 2018 (14:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

SUPER! Skvělá práce!