Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5557

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Neal   |   5. 6. 2018 (08:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad u kontejneru

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (14:27)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Brzy uklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (15:45)

Máte čisto. Hezký den.

Vložil(a): Neal   |   5. 6. 2018 (15:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji moc krát