Úklid ulic #5556

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   5. 6. 2018 (07:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, mohl by se prosím zaměřit pravidelný úklid (pražské služby) i na úsek Štítného 37 a 35. Na toto místo nějak zapomínají ...., už dva dny stejné psí exkrementy, kelímky, nedopalky. Děkuji. Hezký den.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (10:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ano předáváme Pražským službám k nápravě.
Pavel, Čistá Trojka