Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5555

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   4. 6. 2018 (21:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněné

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (13:33)

Dobrý den. Při dnešní kontrole bylo čisto. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (13:44)

Dobrý den. Při dnešní kontrole bylo čisto. S pozdravem, František, Čistá Trojka